Natječaj za radno mjesto

18.12.2023

Stručni suradnik za poslove u pripremi, organizaciji i provedbi promotivnih aktivnosti Zajednice

Hrvatska zajednica inovatora

Dalmatinska 12, 10000 Zagreb

Opis posla:

  • grafička priprema plakata, prijelom letaka i kataloga
  • predlaganje dizajnerskih i kreativnih rješenja za dizajn tiskovnih i digitalnih medija
  • suradnja s tiskarama
  • sudjelovanje u izradi idejnih i vizualnih rješenja
  • obrada i priprema fotografija za letak i ostale tiskovine

Od Vas očekujemo:

  • SSS/VSS - smjer grafički dizajn ili prethodno iskustvo u grafičkom dizajnu
  • iskustvo rada u grafičkoj pripremi, prijelomu letaka i kataloga te suradnji s tiskarama
  • odlično znanje u DTP području (InDesign, Photoshop, Illustrator i PDF procesi)
  • poznavanje rad na IOS operativnom sustavu (Mac) - prednost
  • samostalnost, ambicioznost i motiviranost
  • brzina, visoka razina produktivnosti i samoinicijativnosti
  • sklonost timskom radu
  • znanje engleskog jezika

Nudimo Vam:

  • stimulativna primanja
  • mogućnost stručnog usavršavanja i profesionalnog razvoja
  • podršku od strane kolega te ugodnu radnu atmosferu
  • mogućnost za doprinos i iskustvo u razvoju Zajednice

Ako ste spremni za izazove i novo radno iskustvo. Pridružite nam se i postanite dio našeg uspješnog tima u Hrvatskoj zajednici inovatora. Pošaljite nam svoj životopis na e-mail adresu: uih@inovatorstvo.com ili poštom na Hrvatska zajednica inovatora, Dalmatinska 12, 10000 Zagreb.

Prijave se zaprimaju do 29.12.2023.

Kandidate ćemo naknadno obavijestiti o terminima za razgovor.

Linkovi

Kontakti

Dalmatinska 12 10 000 Zagreb
Tel: +385 1 4886 540
Fax: +385 1 48 46 433
E-mail: uih@inovatorstvo.com
OIB:69872404259